Jak jste strávili dnešní den?

Já byl s manželkou u dcery,pochutnali jsme si na svátečním obědě,vnuci se vrátili z pomlázky s plnými košíky,zeťáček nabídl něco ostřejšího a tak jsme tento sváteční den prožili v pohodě.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pohodově -dopoledne jsem rozdávala pomlázku koledníkům, pak jsem sázela kytičky -deštík mi to vše zalil, tak jsem byla bez práce.po té pohodové kafíčko, manžel je v práci, takže takový poklidný den.

Další odpovědi
dědapetr

U nás se sešli všichni vnuci tak jsem si to s nimi užil zkrátka špica.

panenka

Dopoledne jsem tu měla známé ,rodiče odpoledne jsem se vidala se svou rodinkou na zmrzku a do Pizzerie takže moc pěkný den jsem dnes měla.

hanny 2

Dopoledne přišel zeť se 7-měs.vnukem na pomlázku,vařila jsem oběd a teď si dělám účetnictví a nějaké domácí práce,protože přes týden nic nestíhám.

tom004

Průběžně jsem obsluhoval koledníky,trochu úprav nábytku v kanclu a dílně,oběd,ká­va,počítač a moc hezká kniha (Poul Anderson: Loď na milion let),teď zase počítač.

jendahun

Byl jsem v práci,bylo dnes parádně a celkem se dařilo.Ani horko,ani zima,udělal jsem kus práce a něco i vydělal.Ptáci řvali jak diví,daňci se pásli na mladé trávě.Cestou do práce i zpět jsem neviděl jediného policajta,asi zalezli,aby nemuseli kontrolovat opilce.Nádhera.