Už jste někdy zaspali vítání Nového roku a co bylo důvodem ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pravidelně, protože o půlnoci spím. Přesto ale Nový rok pokaždé přišel i bez uvítání…

Další odpovědi
Hykam

Ano, před 10 lety, narodil se mi syn, celý den jsem lítal jak hadr na koštěti, večer jsem sednul k TV a vzbudil až druhý den ráno 🙂

Calimë

mých prvních asi devět let… to jsem nevydržela

hanulka11

Jo někdy ho uvítám s ránem, ale nevadí – někdy je spánek silnější a zasloužený po rušném a dlouhém dni , který mívám pravidelně v těchto dnech

terry

Od té doby, co s radostí oslavuji odchod starého a příchod nového (nemusí to být jen kalendářní rok), tak nikdy.
Ale za pár let mi to už třeba bude jedno a a půjdu spát po večerníčku.

nimbus4

Zaspali. Důvodem byl CH3CH2OH nebo, chcete-li C2H5OH…:-).

Damiana

Myslím, že asi dvakrát. Jednou v New Yorku – usnula jsem přímo na party, kterou jsem pomáhala kamarádovi organizovat. Byla jsem přetažená, protože jsem tři dny pořádně nespala. Křeslo byli velké, měkké, pohodlné…Ale on mě hledal a podařilo se mu mě na poslední chvíli vzbudit. 🙂
Regulérně pak před pár lety na Silvestra na chalupě. Bylo hodně sněhu a pořád padal. Přišli jsme s mužem hodně utahaní, vymrzlí. Znáš to – vlezeš do postele, vedle kotel svařáku (u nás nealko), hora chlebíčků, pes už si spokojeně chrochtal v peřinách – řekneš si… jenom na chvíli zavřu oči a najednou nás všechny budí ohňostroj za oknem… ale myslím, že se nic tak hrozného nestalo…
Dříve jsem také hodně mívala tento den (spíš večer) vyloženě pracovní, ale už jsem se na to vykašlala. Mám radši soukromí a klídek.

nimbus4: Bacha aby to nebyl spíš CH3OH…:-)

briketka10

jako malý holky, sice nám rodiče dávali
srknout vaječňáku, pak jsme šly spát..
teď ho řádně oslavím se ségrou doma :))

honza19hk

minulý rok jsem ho prospal.
ten den jsem skoro celé odpoledne až do skoro 11 hodin v noci vytahoval ve spolupráci s hasiči utopený pásový bagr z rybníka.při odbahňování se dostal na nějakou kapsu a propadl se o cca 1.5 dolů. problémy byly s jeho vytažením, jelikož byl dost daleko od břehu nešlo použít jeřáb.Po vyhodnocení situace jsem přivezl 2 vyproš´tovací tanky a bagr kterej vážil skoro 80tun byl za 3hodiny venku. tehdy se to protáhlo až cca11 hodin a pak jsem ještě musel zbalit techniku a jet zpátky. přijel jsem cca o půl dvanácté a po umytí šel rovnou do postele. Nějakej silvestr mě nezajímal.No a druhej den jsem zase celý dopoledne myl tanky od bahna.Začátkem ledna mě přišla složenka.Majitel bagru z německa mě poslal 800euro za vytažení.

Rok před tím jsem ho zase strávil u obrovského požáru skladovací haly na seno.
tehdy jsme byly povoláni na sřídání profíků v 22:00 návrat na stanici byl okolo 8 hodiny raní.Jako příčina požáru byla stanovena špatná manipulace s petardami.Někdo tam hodil petardu.