Rootfelen

Jak jste se cítili, po tom, co jste se poprvé zamilovali?

Odpovědět prosím před nahlédnutím na odpovědi jiných, ať je to neutrální :) Jaký byl Váš pocit, když jste se poprvé zamilovali, kolik Vám bylo, jak moc se Váš život změnil, na jak dlouho, jak dlouho jste spolu „byli“ a jak dlouho po rozchodu trval návrat zpět do „normálu“, jestli k návratu vůbec došlo.

Nejlepší odpověď
Elk

Bylo mi 16 a byla to láska na 1. pohled. Dělal jsem jako učeň v kuchyni a ONA přišla k nám jako pionýřská vedoucí. Hned večer jsme se seznámili, posedeli večer u táboráku a celý týden jsme távili blízko sebe. Pozn. – stále se nedívám na jiné odpovědi!!!
Poslední noc, než měla odjet, jsme ztrávili v její staně, kde jsme si povídali a líbali se.
Pak odjela se slibem, že si budeme psát, ale nestalo se. Pouze jednou ještě jsem ji našel, vyfotografoval, ale už to nebyla ONA! Tvářila se sice příjemně, ale odměřeně a mně v té chvíli nedošlo, že to byl flirt. Byl jsem v tom období srdečně down. Smokie hráli : Dont play the rockn´roll to me, a najednou jsem byl prázdný…
Pak jsem o ní ještě slyšel – učila mého mladšího bráchu na gymnáziu a to je všechno – víc o ní nevím, i když jsem se snažil najít i na netu.
Stále jsem se nepodíval na ostatní odpovědi!!!
Je zajímavé, že od první lásky, jsem si hledal podobné typy dívek a kupodivu našel a jsem s ní již 30 let – myslím šťastně ženat.
Doufám, že moje odpověď stačí a děkuji za zajímavou otázku – trochu jsem si zavzpomínal.
Tak Mazdar!

Další odpovědi
RyuzakiKate

Hele, já se zamilovala nesčetněkrát, převážně platonicky. Jedno takovéhle obdivování trvalo 5 let… Když jsem měla svůj úplně první vztah, tak to bylo na mě všechno asi moc brzo, trvalo to necelej rok, když nastala kritická situace, tak jsem (opět) málem umřela, protože když je to úplně ten první, tak se na něj člověk upne a myslí si, že to vydrží do konce života… Do toho plno zdravotních problémů a nástup na střední… Do normálu jsem se vrátila po několika měsících, a hlavně se objevil někdo jiný, kdo mi pomohl.
Well, that's my story, ale velmi, velmi zkráceně…

iceT

Byl to báječný pocit,skoro jsem mohla lítat.
Seznámili jsme se v KM,on tam byl na vystoupení AUS jako zvukař,ale byl na vojně ve Slaném,já jsem tam jezdila na brigádu a před nástupem do práce jsem se ještě chodila koupat a on byl u toho rybníka taky ještě s dalšími vojáky,pamatuju si,že měl červené plavky a s ostatními se mě snažili zaujmout.
Když jsem si pak šla zaplavat,plaval za mnou a tam uprostřed rybníka mě oslovil.Mě bylo 16 a něco a on byl o dva roky starší.
Když jsem se vrátili na břeh,zůstal se mnou na dece a povídali jsem si,pak mě doprovodil do práce a domluvili jsme si rande na druhý den odpoledne u toho rybníka.Jenže já jsem se bála,přece jen jsem ho neznala,tak jsem s sebou vzala mladšího bráchu.Na koupání počasí moc nebylo,ale stejně jsme si zaplavali,pak nás vzal na jídlo a pak,že půjdeme na taneček.Jenže bratra by tam nepustili,tak ho Kamil uplatil a zanechali jsme ho ve videoherně,kam si tehdy mládež chodila zahrát hry.Na tanečku jsme dlouho nepobyli,protože jsem chtěla jet posledním vlakem domů a když jsme vylezli ven,tak můj 11 letý bráška byl za hvězdu,jelikož tam na nás čekal a strašně se líbil nějakým starším slečnám.
Vydali jsme se tedy na nádraží,Kamil nás doprovázel a tam jsme zjistili,že poslední vlak jel asi před hodinou a že se nemáme jak dostat.Takže jsme vyrazili pěšky,Kamil se po cestě snažil zajistit nám odvoz,ale nezdařilo se,takže nás pěšky doprovodil 10 km a pak pochodoval 10 km zpátky.
Slíbil,že mi napíše a já čekala každý den a nic,skoro celý měsíc.Pak jsem se jednou vracela z brigády a on si to štrádoval přímo naproti mě.Málem jsem spadla z kola,když jsem ho viděla.
Pak jsme se vídali pravidelně jednou za měsíc,mezitím jsme si psali a necelý rok bylo všechno fajn.On dokončil vojnu,vrátil se do Olomouce,jezdil za mnou.Jenže pak mi tak nějak oznámil,že nemá tolik času,aby za mnou jezdil a tak jsme se rozešli a já jsem chtěla umřít.
Doplňuji:
Ty voe,ono je to letos 20 let,no ale chtěla jsem ještě poznamenat,že jsme se od té doby potkali jen dvakrát,tehdy asi po roce od rozchodu,pak asi před třemi lety a minulý týden jsem ho viděla já,on mě ne u nás na sídlišti.Skoro se nezměnil narozdíl ode mě.

dudu

Chtěl jsem tančit jen celičkou noc a den a vířit slunci vstříc, a dělat hlouposti a tisíc schválností jak nikdy předtím dřív.....

Deli

Chodila jsem s hlavou v oblacích a nepřítomným výrazem… No, bylo to ještě na ZŠ a dlouho to nevydrželo. 🙂 Co je jisté, že vždycky z těch oblak nakonec přistaneš.

anonym

Už si nepamatuji, do koho jsem byl zamilovaný poprvé, ale tuším, že na základce do mé třídní účitelky. Pořád jsem si ji doma kreslil. :)

SimakPida

No byla to nádhera.Svou první a zároveň poslední lásku jsem potkal v tanečních,za­líbila se mi hned,tak jsem za ni šel s kytkou při prodloužené.Na veněčku jsme se dost sblížili,ale pak jsem zjistil že je zadaná.Po ukončení tanečních jsem ji jednou navštívil a dohodli jsme se že to spolu zkusime,bohužel to nevyšlo,ale po pul roce jsme to dali dohromady a bylo to nádherny.Zažil jsem svoje „poprve“,první líbačka,držení za ruce,no prostě krása.Nevim jestli tomu osud chtěl,ale přítelkyně se rozhodla po 4 měsících vztah ukončit.Hodně mě to vzalo,letos to budou dva roky ale stále nejsem uplně ve formě :D Ale co,život jde dál :)

pizlicka

ja z brna,on z trnavy.jeho rodice jezdili k nam i s nim,i jeho bratrem,ktery byl dite ctyrlete,my oba desetiletí.za­milovani jsme byly do nasich sedmnacti.pak jsem se vdala.on mi volal do prace.sem tam.pak se ozenil.ve svych triceti trech letech,jsem k jeho rodicum jela,on tam bydlel,rozvedeny.je z nej pivař.az tam jsem si ujasnila,ze ta platonicka laska je davno pryc a ze jsem udelala dobre,kdyz jsem pri otazce v sedmnacti letech,jestli s nim budu chodit,rekla ne.pil prede mnou pivo a zapalil si cigaretu.nyni vim,ze rozhodnuti bylo spravne.ale tech bezesnych noci,celych sedm let:-)
Doplňuji:
a jakou roli tam hraje ten ctyrlety bratr?kdyź jsem tam ve svych triatriceti byla,jemu bylo sedm a dvacet,a zakoukal se do me.me se take libil.ale to uz by bylo hloupe,kdyz jsem jej znala jako dite.

gnosis

tak vyuziji zdanlive anonymity a rozepisu se :)

pusy padaly uz v materske, ale buseni srdce a houpani zaludku prislo az na zakladce. nas „vztah“ (chozeni po venku a vzajemne pusovani) trval asi mesic pres prazdniny mezi prvni a druhou tridou. od druhe tridy se z ni stala slecinka co vystridala snad celou tridu, pozdeji ji i trida byla mala :) byl jsem jeji prvni obet. a trpel jsem, ta zamilovanost me presla daleko pozdeji, asi kolem 3 – 4. tridy.

s odstupem bych to hodnotil jako ztratu casu, na gymplu prisly mnohem zajimavejsi momenty. ale to je uz jina pohadka :)