Avatar uživatele
Posspi

Jak jste prožívali taneční? Jak to v takovém kurzu probíhá?

Zdravím všechny a předem říkám, že jsem trochu nervózní a celkově nejistý. Zajímalo by mě, jak probíhaly vaše taneční kurzy, jestli jste tam přišli už v šatech/saku, nebo jestli vám bylo umožněno se převléct až na místě? Jak dlouho trvaly lekce a zvládli jste se naučit jednotlivé kroky?

V neposlední řadě mě zajímá kolektiv. Jsem spíše introvert a nemám moc zkušenosti s holkami, neb stejně doufám, že si kurz užiju naplno a že když to zvládli jiní, dokáži to také. Zajímá mě tedy, jestli jste do tanečních kurzů šli s někým, nebo jste to nechali na pospas osudu a přihlásili jste se bez partnerky? Pokud tam nikdo nikoho nebude znát, (což je ta lepší volba), alespoň to bude takové jistější a záživnější, než kdyby tam nastoupila skupinka spolužáků ze střední.

Je mi 18 let a opravdu si přeju, abych tam narazil na skvělé lidi (a potenciální kamarády/ kamarádky), aby ten kurz probíhal co nejlépe a pokud možno i bez starostí. Jaké jsou tedy vaše zážitky, zkušenosti? Jak jste taneční prožili? Díky všem za zkušenosti!

Zajímavá 0 před 1337 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Díky za zájem, je to snad dost vzácné, že někdo mladý má zájem o zkušenosti starších.
Ty mé zkušenosti jsou ze šerého dávnověku, takže by Vám asi moc platné nebyly. Do tanečních jsem se přihlásil s kamarádem, oba jsme byli bez partnerky, ale dost rychle jsme si našli celkem obstojné holky, byly totiž v převaze. Rád na tu dobu vzpomínám.
Tak přeji Vám hodně hezkých zážitků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Nevím jak je to teď, ale za mých mladých let jsme jako kluci chodili do tanečních v druháku, holky v prváku. Bylo nás víc ze třídy v jednom kurzu. V obleku se jezdilo z domova. Do základek a pokračovaček bylo možné chodit jednotlivě. Jen do speciálek jsme se pak museli přihlašovat jako páry. Myslím, že lekce trvaly dvě hodiny i s přestávkou. Mně osobně se taneční líbily, dodnes na ně v dobrém vzpomínám. Z učení kroků neměj strach. V základkách se jde velice pomalu a jednoduše, aby to mohl snadno zvládnout každý.

před 1336 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek