Posspi

Jak jste prožívali taneční? Jak to v takovém kurzu probíhá?

Zdravím všechny a předem říkám, že jsem trochu nervózní a celkově nejistý. Zajímalo by mě, jak probíhaly vaše taneční kurzy, jestli jste tam přišli už v šatech/saku, nebo jestli vám bylo umožněno se převléct až na místě? Jak dlouho trvaly lekce a zvládli jste se naučit jednotlivé kroky?

V neposlední řadě mě zajímá kolektiv. Jsem spíše introvert a nemám moc zkušenosti s holkami, neb stejně doufám, že si kurz užiju naplno a že když to zvládli jiní, dokáži to také. Zajímá mě tedy, jestli jste do tanečních kurzů šli s někým, nebo jste to nechali na pospas osudu a přihlásili jste se bez partnerky? Pokud tam nikdo nikoho nebude znát, (což je ta lepší volba), alespoň to bude takové jistější a záživnější, než kdyby tam nastoupila skupinka spolužáků ze střední.

Je mi 18 let a opravdu si přeju, abych tam narazil na skvělé lidi (a potenciální kamarády/ kamarádky), aby ten kurz probíhal co nejlépe a pokud možno i bez starostí. Jaké jsou tedy vaše zážitky, zkušenosti? Jak jste taneční prožili? Díky všem za zkušenosti!

Odpovědi
paul1

Díky za zájem, je to snad dost vzácné, že někdo mladý má zájem o zkušenosti starších.
Ty mé zkušenosti jsou ze šerého dávnověku, takže by Vám asi moc platné nebyly. Do tanečních jsem se přihlásil s kamarádem, oba jsme byli bez partnerky, ale dost rychle jsme si našli celkem obstojné holky, byly totiž v převaze. Rád na tu dobu vzpomínám.
Tak přeji Vám hodně hezkých zážitků.

Hlada

Nevím jak je to teď, ale za mých mladých let jsme jako kluci chodili do tanečních v druháku, holky v prváku. Bylo nás víc ze třídy v jednom kurzu. V obleku se jezdilo z domova. Do základek a pokračovaček bylo možné chodit jednotlivě. Jen do speciálek jsme se pak museli přihlašovat jako páry. Myslím, že lekce trvaly dvě hodiny i s přestávkou. Mně osobně se taneční líbily, dodnes na ně v dobrém vzpomínám. Z učení kroků neměj strach. V základkách se jde velice pomalu a jednoduše, aby to mohl snadno zvládnout každý.