vita

Jak je to se zárukou dat u externího disku?

Ahoj. Včera jsem koupil externí disk 1 TB. Záruka je 2 roky a jak je to pak se zárukou ztrátou dat krerý přesunu z pc na externí disk?? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

Pokud si ztratil data vlivem chyby HDD (ne vlastní vinou) máš nárok na záchranu dat zdarma, možno i finanční odškodnění, které ale skončí soudní pří.
Dej si vyhledat vpravo v šedivé liště. Už to tu bylo a tam jsem dával i odkaz na právní normu.