Jak je to s placením daňe u studentů?

Byl jsem na brigádě dva měsíce , první měsíc jsem si vydělal kolem 12 Tisíc ale žádnou daň jsem neplatil , druhý měsíc jsem si vydělal kolem 7 tisíc , ale z ničeho nic mi strhli 15% z té částky i když jsem podepsal už předtím tzn. " růžové prohlášení " , když jsem tam volal řekli mi že je vše v pořádku a že růžové prohlášení tam není a když jsem se ptal jakto že minulí měsíc tam bylo a nic mi nestrhli a teď toto nevěděla co na to odpovědět a řekla ať si podám daňové přiznání což mi příjde celkem zbytečné když je to jejich práce a to že ho asi ztratili je jejich věc a oni by si to měli vyřešit , na čí straně je pravda a kam se popřípadě obrátit ???

Dík.:)...
Doplňuji:
Nikdoo nic neví ??????

Odpovědi:

Pokročilý

Obávám se, že v práci už s tim teď nic neudělají, ačkoliv je to jejich blbost. Mně se to taky jednou stalo. Musela jsem počkat do dalšího roku a požádat o vrácení daně(bylo to někdy v únoru, březnu, přesně už nevim)...v mým případě se to dalo zařídit přímo v práci, jestli to tak půjde i u tebe nezaručim, ale určitě to můžeš podat na úřadě i sám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.