Avatar uživatele
anonym

Jak je to s dámou která…

si tu a tam zapálí cígo na ulici, dojídá v tramvaji, vyřizuje si osobní hovory na veřejnosti, nebo se občas na někoho „utrhne“? Je to dáma, nebo ta druhá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, rynek878, anonym před 4896 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

tak dáma to určitě není,pravá dáma nekouří,nejí v tramvaji dokonce jí nesmí ani dobíhat,mluvit vulgárně,dělat posunky,hlasitě se projevovat,ale ta která tyto konvence nedodržuje,nemusí být nutně to druhé,my ženy takovým říkáme s oblibou cuchty,ale prosím nikde neříkejte že jsem vám to prozradila,je to ženské tajemství

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fofbal

Dáma, umí pohled sama na sebe, má vychování. Nemusí to být zrovna od Špačka.
Ta druhá, to je starší případ těch dnes mladých. Tu to možná neměl doma kdo naučit a ona na to nemá. Ukazuje jakousi falešnou image svého lidství.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

http://zena-in.cz/clanek/zitrek-bude-na-tema-co-dama-na-verejnosti-nedela/katego­rie/spolecnost

před 4896 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ano pravdivý příspěvek,taky jsem zažila takové fopá,jako dáma jsem se nesla na zastávku tramvaje a potřebovala koupit lístek v automatu,nasypala jsem do té plechové kasičky poslední drobné a čekala na ten malinký lístek,a ono nic,tak jsem do něj zaklepala,a nic,lístek nikde,drobné už žádné,a ve vzteku jsem do té bedny třískla a nádávala,krabice plechová,stupid­ní,blbá,a já nevím co ještě,když jsem se otočila všimla si jak na mě nevěřícně všicni koukají,rudá jsem byla až na zadku

před 4896 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To je jasný, to se nedá udržet.

před 4895 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek