Pokročilý

Jak je těžké skákat po pódiu a ještě se strefit do správného akordu na kytaře?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Bronzový

muzes to vyzkouset, ale myslim, ze tezke to je. U narocnejsi skladby je clovek rad, ze neudela chybu i v klidu, natoz pri poskakovani.
Ale kytarovy veterani, kteri hraji stejne skladby jiz nekolik desitek let s tim asi problem nemaji.

Zlatý

Pokud tu písničku hraje po dvousté, tak to jde úplně automaticky. Nicméně, u některých hudebních "produkcí" si myslím, že je to jedno, kam hrábne :D

Zlatý

Copak skákat a trefit se do akordu - těžší je trefit se skákáním, pohybem a otevíráním pusy do playbacku.

no nejspíš je to hooodně těžké vzpomeňte si na nějaký koncert v půlce nebo dokonce čtvrtce si už utírají pot z hlavy...a když vybízejí pódium k zpěvu,je to kvůli tomu,aby si odpočinuli :)

Záleží na tom jak moc tu píseň znáte , jestli jí zahrajete já nevim třeba se zavřenýma očima ,tak by to tak velký problém být neměl nicméně si to můžete vyzkoušet. já takě hraji na kytaru a zkoušel jsem to a ja to težké jak u čeho , ale čím čestěji to budete hrát a zkoušet tak vám to půjde líp a líp :)

Zdroj: vlastní vzkušení

Opravdu hooodně težké.:D Ti, kteří to dokážou u mě mají obdiv. S kapelou jsme to zkoušeli a výsledek byl zlomená noha...nedoporučuji :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.