Lombardo

Jak je podle vás oblečený člověk, když se dostane do nebe?

Jak budete vypadat, pokud se dostanete do ráje? Budete mít stejnou podobu? Jak budete oblečení? Budete mít svou mladou tvář?

Odpovědi
Kepler

Především nebude oblečený, ani převlečený, bude naprosto nahý, jako jeho svědomí. Stejně je to blbost, nějaký výmysl křesťanů, Vikingů, Židů, buddhistů, šintoistů… Ještě nikdo nepřežil svou smrt. Když tak se poděl.

zjentek

Pokud se dostaneš do ráje? No tak to budeš muset nafasovat křídla, jinak se do nebe nedostaneš. Jenže na to bych nesázel, taky můžes nafasovat rohy a červenej vocas a neletíš nikam!

anonym

Velmi iracionální diskuse o něčem co s nejvyšší pravděpodobností je jen výmysl člověka. Ale budiž, pokud by nebe a peklo jak jej náboženství chápe existovali, nejspíš by tam měl být člověk prakticky nahý, protože táhnout si tam s sebou kšiltovku, ponožky v sandálech a reklamní tričko „ten vedle je vůl ->“ by asi nebylo o moc smysluplnější, než tam s sebou vzít všechny šperky, automobil, mobilní telefon a samozřejmě novou 50" chytrou televizi. Tyto výrobky by už neměly být na takové „úrovni“ potřebné 🙂 Ale je to jen taková pohádková hypotéza založené na něčem co je naprosto ničím nepodložené, takže dokonalá ztráta času.

yuko

bůhvíco