Jak je možné že vidíme celý nápis?

Na fotografii je vidět celý nápis-řekl bych že máváním např. prskavkou před objektivem, uvidím pouze světelnou tečku. Přitom tady je patrný celý nápis-jak je to možné? Půjde to vyfotit i s mým kompaktním fotoaparátem? Případně jak na to?
http://media.no­vinky.cz/289/3028­91-original1-wr40k.jpg

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano, pokud máš „prioritu času“ nastav si čas expozice 2 – 5 sec a je to. Jenom to nemůžeš fotit z ruky ale ze stativu. Teda můžeš, ale bude to rozmazané a nehezké.
Každý kompakt ale prioritu času nemá !!

Ještě by to mělo jít scénickým režimem " noční scéna" nebo „ohňostroj“ ale také ze stativu !

Další odpovědi
led

Ide o „zotrvačnosť svetla“ pri dlhšom čase snímania snímku.