Sjømann

Jak je možné, že ve Spojených státech amerických hrají ruští sportovci tamní ligové soutěže?

V takové NHL hrají stále, i přes válku na Ukrajině. Proč tedy musí odejít z Evropy, ačkoliv to lze dělat po americku. Takže Západ jednotný není?

Odpovědi
elkon

Máš toho plné weby a plné noviny, mluví se o tom několik let, tak co se divíš?

Ametyst

Protože USA si vždycky dělají, co chtějí. Válčí po celém světě, ale jejich sportovce nikdo z olympiád nevyloučí. Samozřejmě že Západ není jednotný. Amerika si hájí své zájmy, kdežto Evropa žádné své jednotné zájmy nemá: je to slepenec jednotlivých velmi rozdílných zemí.