hapiky

Jak je možné, že někteří nemůžou usnout ze strachu, že neusnou?

???

Nejlepší odpověď
Kepler

Když má někdo nervy v kýblu, i to se může stát. Od té doby, co jsem dokázal usnout až v 5 ráno, mám své metody. Prostě tu mrchu nespavosti umlátím.

Další odpovědi
Alesh

Já měl většinou problém usnout, když jsem věděl, že musím ráno brzy vstávat a že se tudíž nevyspím. A bylo to v kombinaci s věkem, dokud jsem byl mladej vocas, tak mi to bylo de facto buřt. 🙂