Kepler

Jak je možné, že někdy najdu to, co už jsem hledat přestal?

Nejlepší odpověď
marci1

To je normálka. Když hledám C (které je momentálně dobře skryté), najdu A (jež se náhle objevilo), které jsem hledala ještě před B. Až budu hledat D, vykoukne na mě B. Ani A, ani B, natož C na mě nikdy nezavolají: „Haló, jsme tady.“ 🙂

Další odpovědi
zjentek

Protože to tam zůstalo. Mluvíme oba o hlavě, jo? ;)

jáára

To je tak na světě zařízený. Mám to taky tak.

Dochy

Někdy to může být i proto, že tu věc přestalo bavit se schovávat když už Tě nebaví hledání…