Jak funguje mandl?

Chtěla bych se zeptat, na jaký způsob a jak funguje elektrický mandl.

Nejlepší odpověď
atriplex

Dva válce rozpálené na teplotu žehličky, které se otáčí proti sobě. Tlakem a teplotou vyžehlí vložené prádlo.

Další odpovědi
luna

ze valec vyviji tlak a vydava teplo a jak se valec toci tak posouva povleceni a tim tlakem a teplem rovna pradlo

elektrikář

Valec obalený textilem rovnomněrně pritiskne vlhkou látku topnému tělesu. Voda se odpaří a pomačkané vlákna se srovnají jako po žehličkou.