yukí

jak dosáhnout co nejvíce od vás odpovědí..?

Nejlepší odpověď
anonym

Yukí, sleduj jaké otázky zde mají největší odezvu. V takovém duchu zkus potom položit otázku vlastní.
Vesměs jsou to témata, na která není třeba vyhledávat složitě odpovědi, ale naopak zde může svůj názor napsat každý jednotlivec.

Další odpovědi
Retko

Polozit otazku na kterou muze kazdy odpovedet..... Jako napriklad, jakou mate vysku :) To pak kazdy kdo neni linej, odpovi.

Amie

Napiš zajímavou otázku, ne takové jako doteď a třba netradiční, neobvyklou a buď milá a své odpovědi nějak rozepiš (klikni na Odeslat a tam napíšeš svou odpověd i ji můžeš rozepsat.).