dentista

Kamarádi, jak na ně?!

Ahojky,
jak mít nejvíce kamarádů?
Poraďte typi, a ták po kterých vás budou ostatní zbožňovat.

Nejlepší odpověď
Bunnik

Není důležitá kvantita, ale kvalita!
Doplňuji:
Jinak stále si myslím, že nejlepší je být sám sebou. Nemá cenu se nějak přetvařovat.

Další odpovědi
martina1

Být svůj a nepřetvařovat se.Naslouchat ostatním a nevnucovat se.Myslím,že u mě to funguje a mám pro mě dostatek kamarádů.Ikdyž nevím co znamená"nejvíce kamarádů"?Jestli víc než dva, co má Pepíček od sousedů?Myslím,že lepší mít třeba tři kamarády,ale zato spolehlivé,co umí podržet v jakékoli situaci,než padesát a k ničemu.

Pirate_of_D1

K čemu mít nejvíc kamarádů? Proč by vás měli zbožňovat? To znamená pořád se chechtat, vtipkovat, kývat.. a co z toho? Naopak si myslím že je nutnost se jich zbavit. Pane Dentisto, kamarádi nejsou nic, to není nikdo. To není rodina. Jestli spolu budete hulit nebo chlastat, tak to tak můžete provozovat pořád. Nebo jim půjčovat co potřebují i peníze. A co vy? Nemyslíte si že vás bude někdo adorovat jen tak pro nic za nic? Myslící lidé divných městských typů si vás mohou vyhlédnout jako potenciálního kámoše ke studiu. Ke svým pokusům. Nebo jako křena. Aby vás dostali tam kde jsou oni. Pak se časem dozvíte co jsou to za lidi. Mám kamaráda, nekecáme si navzájem do života, samo že plánujeme co do budoucna dělat. Nepamatuji si kdy by po mě chtěl půjčit peníze. Ani já si to nedovolím. Stačí pomoc a podpora a spolehnutí. To úplně stačí. A i když by mě chtěl zapojit do svých výdělečných aktivit (osvětlování DMX, zvukové aparatury), když mě to nevyhovuje protože raději dělám hudbu a čučím do počítače, můžu odmítnout a dělat své řemeslo. Žít si to svoje. Kamarádství stačí. Kamarádů můžete mít víc třeba z trempování, z ježdění na osady, takový skautský styl. Poptejte se v okolí kdo jezdí. Pozor v budoucnu na různé spolky, svazy, členství a na sekty ve kterých se hlásá láska, církve. Pozor taky na hospody a bary. Jestli potřebujete kamaráda, sežeňte si ho nebo si ho vychovejte.

anonym

chceš být jak zrcadlo a být jen odleskem těch druhých,nebo být sám sebou a mít svou důstojnost a ůctu od ostatních,pravé přátelství je víc než kamarádství,přítel tě bere takového jaký jsi i s chybama,kamarád je jen pomíjívá chvíle

anonym

Máš potřebu být oblíbený? Jsi na nejlepší cestě dosáhnout opaku.
Pozorně si přečti odpovědi ostatních. A zapoj i hlavu. Nic ve zlém.

ReHu

Buď sám sebou. Lidi mají stejně najraději povahy typu sangvinik.

elektrikář

Otázka zní co je lepší, množství a co je kvalita.Pár dobrých kamarádů kteří Vám pomohou, když je potřeba. Je lepší než" moře kamarádů" kteří za vámi třeba do nemocnice nezajdou.

ten který je

Ve Vašem případě Vás budou mít lidé rádi,když jim kvalitně a bezbolestně opravíte chrup.:-)

Michal

Nerozumím tomu,proč chcete hodně kamarádů,aby zbožňovali Vás??!!!

led

VEĽA KAMARÁTOV A PRIATEĽ ŽIADNY.
Aj tak sa dá.

straširybka

jedna kamarádka má hodně kamarádů, všichni jí mají rádi, sami si jí oblíbí a „lezou“ za ní, někdy jí to musí otravovat, když jí pořád někdo volá a chce řešit své problémy s ní a myslí, že ona žádné nemá, když je pořád vesela, má energie na rozdávání, vždycky dobře poradí, kdykoliv přijede, aby pomohla…bud jako ona a lidi tě budou sami vyhledávat. já např. mám jenom jí, s ní se stýkam často, svěřujem se navzájem a vim, že ona nikdy nezradí a já jí ne. jiní kamarády mám, ale to jsou tedy spíše známí. když od nich potřebuji něco, co mi mohou sehnat, zavolám a naopak, jinak se ani nevídáme, jen pokecáme, když se potkáme třeba na nákupu. v životě ti stačí rodina a jeden opravdu dobrý kamarád

anonym

Jo tak ty chces byt ten vudci,jo to se musis hodne otacet ,aby jsi ziskal svou povahou kamarady,kteri te budou zboznovat-ale pozor se slavou roste i nenavist a zlo.Co takle se stat jen uznavanym a pratelskym.Ty si prejes byt zboznovanym-a ze sve strany to umis take druhym takto podat?