briketka10

Jak dopadla vaše volba prezidenta 21?

Já volila pana Drahoše, je nyní na 1. místě.

Nejlepší odpověď
Kepler

Profesor Drahoš byl okamžitě mým koněm, jakmile oznámil svou kandidaturu. Že nemá s politikou zkušenosti? A kdo ji má? Ostatně úlohou prezidenta není dělat politiku, ale reprezentovat. Zeman nám nadělal víc ostudy, než užitku. Navíc doufám, že podpoří naši vědu, zatím se k ní stát choval macešsky.

Další odpovědi
Drap

Já budu volit až na podzim.A rozhodne druhé kolo zřejmě až v únoru 2018 Ještě neznám všechny kandidáty, ale Drahoš to určitě nebude. Nemá absolutně žádné zkušenosti v politice.

Alesh

V tuto chvíli je mým drahoušem Drahoš a moc nepředpokládám, že to do voleb změní.

Kryšpín

A Rumcajs tam nebyl, Manka by mohla dělat první dámu a Cipísek kancléře

nyjono

Nijak.

Mc Merkurion

… potěš koště, to je teda výběr >>> raději znova Zemana …

… ten se nám pěkně vybarvuje: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/442298-drahos-o-zavaznych-vecech-jako-je-clenstvi-v-eu-by-se-nemelo-hlasovat-v-referendu.html