Georgo2010

Jak docílit přívalu pozitivní energie a myšlení?

Nejlepší odpověď
lexx

odstěhovat se, na opačnou polokouli planety nebo lépe někde dál

Další odpovědi
anonym

Nemusi to byt hned prival. Staci pomaloucku.
Je to tak jednoduche. 🙂
Zacnete pozitivne myslet.
Nezmeni vas to ze dne na den .. , trva to roky. Ale verte mi , vyplati se cekat.
Ti, co neustale narikaji , nadavaji , sedi doma s hlavou v dlanich .. , ti si sami pod sebou kopou jamu. Hlubsi a hlubsi. Az budou uplne dole. A to skrabani se pak nahoru , trva mnohem dele . ☹

  • iv-