terry

Jak dlouho tu GVKB vydrží?

Nejlepší odpověď
dudu

Všechno je jinak

Vážení přátelé proč hned tak zhurta? GVKB je sice jiný a pořádně velký exot, ale přece stále náš. Buďme trpěliví, žasněmež nad jeho nápady a teoriemi se stejným zaujetím jaké věnujeme chování a myšlenkovým pochodům zamrzlého puberťáka, který na sebe upozorňuje i za cenu, že ze sebe dělá blbce. Ale pozor, to dotyčný není!

Další odpovědi
arygnoc

Všechno je jinak

david22:
tie čiarky si šporí na finálny preslov, keď precitneme. Niečo ako:

,,,, ,,,,, ,,,,,, ,,, ,,,,? ,,,, ,,, ,,,,, ,,,,,,,, ,, ,,,,,, ,,. ,,,,,,,,,,,, ,,, ,,,,,, ,,, ,,,,,,, ,, ,, , ,,,,,,, ,,,, ,,,!
,,,,,,,,,, ,, , ,,,,,, ,,, ,,,,,,, ,,, ,,, , ,,,,,, ,,,,,.
,,,!!!
,,,,, ,, ,,,,,, ,,,,,,, ,,,, ,,,, , ,,,,,,,,,, ,,,,,, ,, ,,,,,, ,, ,,,,, ,,,, , ,,,,, ,,,,, ,,. ,,,,, ,,,. ,,,,,, ,,,, ,,,,,,, ,,,, ,,,,, ,,,,,, ,,,,,,,,,,,, ,,,, ,,,,,,, eh.

Drap

Všechno je jinak

Doplňuji:
GVKB je zřejmě mmimozmšťan, vyslanec z jiné planety a má za úkol monitorovat myšlenkové pochody uživatelů těchto stránek. Vůbec mu to nezávidím.

david22

Všechno je jinak

Doplňuji:
Souhlasím s Drapem. Pro GVKB musí být těžké být mezi námi, když nás všechny převyšuje intelektem. Jeho myšlení je o několik řádů výše, než nás, obyčejných lidí.

Možná i to je důvod, proč příliš nepoužívá čárky v souvětí. Třeba je v tom skryté sdělení.

anonym

Všechno je jinak

Doplňuji:
mě nevadí, prostě je jiný

anonym

Méně než měsíc

Terry, raději bych brala i tady variantu „jiná možnost“. Neměřila bych to na čas, ale spíš na podmínku. Vydrží tu tak dlouho, pokud nedostane ban. A řekla bych, že už svým způsobem kladení otázek vytočil tolik lidí a tak důkladně, že má skoro nasbíráno.

bolak

Více než 1 rok

Na věky. A proč by taky ne? O co vůbec jde?
Nějak nerozumím tomu za co by měl dostat BAN, je to kvůli tomu že je tu nový?
A taky nechápu jak může někdo svým kladením otázek někoho jiného vytočit…
Inteligentního člověka přece nemůže vytočit ani mimozemšťan, nebo jak mu to tu nadáváte…
A co je na něm vůbec tak exotického, dudu?

Podle mě je to normální, zdravý, slušný, plešatý muž.

GVKB – tu máš petržel >> http://www.bi­olib.cz/IMG/GAL/31623­.jpg >> abys vydžrel

briketka10

Všechno je jinak

některý otázky mi od něj nevadí a na jiný nereaguju ať si je pokládá je to jen a jen jeho věc..nevím proč tady pořád dokola řešite dvě osoby, když to není Michal Kolesa, tak je to najednou GVKB to Vám už vážně není trapně !!

anonym

Více než 1 rok

Doplňuji:
Každá příčina má zde následek a pokud sekty na této planetě udělali z inteligentních forem života svoje ubohé otroky tak je logické že je třeba s tím něco dělat a pomoci těmto otrokům ke svobodě aby měl jejich život zde smysl a nemuseli být závislí na; výhodách, jistotách, moci, bohatství, ideálech, pohádkách, atd.
PS
Dobrý duchovní pastýř svoje stádo miluje a tak o duševně nemocné jedince ve stádu i pečuje!

david22

arygnoc> haha – to jsi vystihnul přesně :D .Naprostý souhlas ! :D