Jak dlouho může zůstat v mozkomíšním moku LSD ?

Nevím, jestli je to přímo v mozkomíšním moku, ale zajímá mě, za jak dlouho vám ho prostě můžou v těle najít.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

"LSD se v těle metabolizuje nejrychleji ze všech běžně užívaných drog, navíc je LSD tak silné, že k vyvolání účinků stačí množství v řádu mikrogramů, tudíž opravdu stopové množství. Běžné testy k dostání v lékárnách či na K-centru nejsou schopny látku v těle určit již po jednom dnu od požití. Test by tedy měl vyznít negativně."

A ach jo. Drogy lehkovazne neberte, ani lehke.

Zdroj: http://www.os-semiramis.cz/por adna/page-4

Další odpovědi:

Zlatý

Moje odpověď zní.Když to svinstvo nezkusíš,určitě přijdeš i na lepší otázky,a tato Tě vůbec nenapadne.

Zlatý

Bára Orlíková (27.06.2006 12:37:58)

LSD se užívá v tak nízkých účinných dávkách, že není možné ho spolehlivě ani laboratorními metodami detekovat, resp. toxikologické laboratoře to obvykle s ohledem na nespolehlivost výsledků nedělají. Při výzkumu bylo zjištěno, že stopy LSD lze speciálními metodami zjistit max tři dny. Jinou otázkou je ovšem vliv LSD na psychiku dotyčného, který drogu užil. LSD může vyvolat vážné přetrvávající psychické potíže, které nijak nesouvisí s tím, jak dlouho lze LSD detekovat v organismu.
http://starawww.drogovaporadna .cz/…

Bronzový

To záleží na mnoha věcech,zda je to jen úlet,to se dá poznat odběrem krve,ukáže se všechno,záleží jakou dobu užívá LSD.

Zdroj: žolík

Bronzový

kdysi se ke mně dostala informace, že LSD se ukládá v tělesném tuku... určitě to není množství, které by šlo zjistit, ale prý (!) se při hubnutí, kdy se z tuku uvolňuje, mohou opět dostavit halucinogenní stavy

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.