Kajuss Noime

Drogy v těle

Dobrý den, jen by mě tak teoreticky zajímalo, jak dlouho se v těle udrží extáze a pervitin.

Nejlepší odpověď
Pájo

Odkaz na stránky:
Prevence a zneužívání syntetických drog

EXTC Poradna
Často kladené dotazy
http://www.ex­tc.cz/poradna/?ca­tegory_id=56&the­me_id=59

Pervitin:
„je zjistitelný v moči maximálně 7 dní (většinou tak 1–5). Z krve je doba detekce většinou max. 3 dny. U vlasů za standardní dobu záchytu považují tři měsíce, ale teoreticky je možné z tělesného ochlupení detekovat až rok“.

Extaze (1 tableta)
v moči cca 1 – 5 dní
v krvi cca 1 – 3 dny.
Záleží na více faktorech jako věk, váha, metabolismus, množství zkonzumované extáze apod.