jugriska

Jak dlouho musím, brát léky od arytmie? Beru je přes rok a při každé kontrole jsem v pořádku.

Petříčková

Nejlepší odpověď
beer

Arytmie se léčí dlouhodobě, celková doba je odvislá od typu nemoci – léků. Určitě ti řekne víc tvůj lékař.

Zdroj: internet

Další odpovědi
Hykam

Řekl bych že je to jako u vysokého tlaku – doživotně.
Ale lepší bude když se zeptáte ošetřujícího lékaře.

iceT

Myslím,že v pořádku jste právě proto,že určené léky berete.Každé přestání braní léků by mělo být konzultováno s lékařem,ale je možné léky podpořit potravinovými doplňky,více v odkaze

http://www.bel­tina.cz/onemoc­neni/arytmie-porucha-srdecniho-rytmu/