Avatar uživatele
Monie

Jak dlouho jste se připravovali na maturitu? A kolik předmětů jste měli na učení?

Já mám dva ústní a oba i praktický + státní čeština a matematika. Stále se neučím, pouze na nějaké malé zkoušení do školy. A hrozně ten čas utíká. Chtěla jsem od začátku března začít a ani jsem si neuvědomila, že už je po půlce :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jjj123456789 před 3327 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Každý se učí tak aby to pokud možno stihl. Nejlépe je učit se průběžně celou školu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Celý rok.
Maturitní okruhy jsme si zpracovávali sami,
chodili do knihoven, některé materiály se
musely studovat tam (případně si pořídit
výpisky), protože ne vše se dalo půjčit domů.

Na vlastní učení pak stačil „svaťák“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
maschin

Já se začal učit až o svaťáku :D akorát otázky na jeden předmět jsem si vypracoval o velikonočních prázdninách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Až o svaťáku. Dnes to trochu nechápu, přijde mi to už málo času. Ale angličtinu jsem zvládal a nepovažoval jsem za nutné se na to učit. Z češtiny, resp. literatury jsem si toho taky celkem pamatoval dost, navíc mě to celkem bavilo. Vlastně jsem se o svaťáku připravoval na to, co jsem považoval za nejtěžší. Tedy ekonomický blok a zbožíznalství. Štěstí, že jsem nemusel maturovat třeba z matiky, nebo němčiny. To by byl asi průšvih. Ale maturoval jsem z věcí, ve kterých jsem tak nějak věděl o co jde tak jsem to měl jednodušší. Ale rozhodně to nepodceňovat, štěstí přeje připraveným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

První maturita – 4 předměty… Neučil jsem se vůbec.
Druhá – 2 předměty… Neučil jsem se vůbec.
😉
Jo – obě jsem zvládnul…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adula.57

Co nebo kdy je ten svaťák?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Měli jsme to stejně jako ivzez… :)
Maturita z 5 předmětů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Jako gecco!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek