Jak dlouho jsem tu nebyl?

Někteří mají mejla od ostatních dávají dotaz kam se poděl ten blb.

Nejlepší odpověď
Drap

45 dní

Další odpovědi
Sůwa

Kde ses tu vzal? Všude jsi se jevil jako anonym i nějakou slzičku jsme uronili :,–(
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-proc-se-tady-uz-neobjevuje-cesilko

briketka10

ne ne ten anonym byl " kri kri " asi odešel už ho to mezi
náma přestalo bavit, tak se odhlásil a šel na odpov.sk.☺,
ale my tě tu vítáme a jak dlouho jsi tu nebyl to nevíme to
víš jen ty sám, jako bolak byl taky pryč dlouho ani nám nic
neřekl :(
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/36355
má profil deaktivovanej, ale v odpovědích
a diskuzích se objevuje jako anonym ..

briketka10

no nevím nevím mě jako blb nepřipadáš ☺
dáváš vtipné otázky ..dáváš, a to mi stačí ..

anonym

díky Kocourku, ale baví mne mne hledat odpovědi a tady je lze nějakou mírou prezentovat. Naučil jsem se jedno, co není v hlave tak si vyhledej a na netu jsou poklady i brak

anonym

Drap nevím, ale jestli máš pravdu (45 dnů), tak díky, osobně si myslím asi 2 měsíce.

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-vetsinou-lide-neumi-zpracovat-informace
Drap má pravdu :
toto je tvoje poslední otázka před tvým
potopením a rozloučením si byl na srazu
vodníků v Čechách u Vltavy žejo ??

anonym

mail je skutečný a díky za slzičku, ale není proč vzlykat za nesmyslný mozek

annas

Manon dokonce vložila otázku.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-proc-se-tady-uz-neobjevuje-cesilko

manon

Jó :) A smazali jí ji – ale pak ji vrátili. Tuhle jo. Ale nevrátili ji jednu odpověď a manon teď neodpovídá, neklade otázky a nezúčastňuje se bodování. Ona prakticky neexistuje :)

manon

Ale česílka ráda vidí :)

briketka10

ale manon já já se hlásím že tě vidím ☺
mě se za tím keřem neskováš to néé !!

manon

briketka10: Tobě se taky schovat nechci. Někteří mne vidí a někteří ne :) To tak s duchy bývá :)

Sůwa

Skoro se bojím přiznat, že manon mi tady dost chyběla, ale teď ji vidím 🙂

manon

Sůwa taky vidí duchy :) Vy jste holky takové empatické – z toho to máte – slibuji, že budu hodný duch a nebudu vás strašit po nocích :)

manon

Protože vás taky ráda vidím :)