manon

Nevíte, proč se tady už neobjevuje česílko?

Já vím, že to není moc dobrá otázka a tak mi za ni nedávejte palce :) Ale kdyby někdo věděl a směl říct, řekněte.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Napiš mu dotaz do interní pošty

Další odpovědi
anonym

Zajímá tě pravda? Anebo jen čeříš vodu?
Osobní otázky zásadně patří do diskuze či vnitřní pošty – jinde to tak funguje, pročpak to nejde i tady? pusinka ostatně reagovala zcela logicky.
Odpovědi mají pomáhat a radit, sdílet zkušenosti a znalosti, nikoliv vybízet uživatele k pravidelné prezentaci, má své důvody, tak mu je dopřejme!
Pro pravdu se hned strhává zběsilý lynč, tak se to pokus domyslet ze souvislostí, jež tu sám uvedl.
Takže velice opatrně a oklikou – v souvislosti se svým povoláním má od doby spadu 1. sněhu úplně jiné starosti, ale lze se nadíti, že se opět ozve, podobně jako po odmlkách v minulosti.
Stejně jako pár lidí, co se podíleli na zajišťování voleb, namísto planých kritik, co by se mělo, aniž by se sami zmohli na jakékoliv vlastní užitečné aktivity.
Negativistická opozice bez konstruktivních návrhů jak v politice, tak v běžném životě, ještě ničemu nenapomohla (kromě soustavného očerňování a otravování atmosféry).

anonym

Byl jsem v hospodě-nonstop, ale neělo připojit přes wifi k portálu 😁

anonym

Nejsem dabl (dubl) bebíčka, ale Axl vystihl, klobouk dolu.
Česílka můžete zkusit, napodobit, přiřadit jinam, ne-e, jsem to já, který žije vodou, pentlemi k nalákání ženšin a v kořenech pod vodou mám svůj svět.

johana 56

Nebylo to myšleno ve zlém…

manon

Dr.Axl: Trochu zmatený projev. Byl jsi u voleb v komisi, či co? A tím jsi konstruktivně přispěl ke správnému směřování naší politické scény?

PS: Piš to příště kratší a jen k jednomu tématu, prosím :) A karatelské kecy si u mne nech příště rovnou od cesty.

anonym

:)

Sůwa

Koukám, že už mu zas nějak otrnulo. Mohl by tedy ještě doplnit stále nevyjasněný zdroj informací o zdravotním stavu barbakana ☹

briketka10

bolak brzy přijde pracoval na
těch dokumentech k volbám :)

anonym

briketko !! jestli on to neni samotnej Kaja Schwarzenberg !! :o

Damiana

😁 Myslíš, že když tu zrovna není, tak spí?:-))

briketka10

že by ? že by ? holky, a ne sám Božskéj :O

Damiana

Dlouho jsem tu neviděla ani aramah.

annas

Ano, také jsem si toho všimla.

Sůwa

Taky už o tom nějakou dobu přemýšlím, ale nechtěla jsem se ptát, protože můj nick někoho dráždí ke smazání. Třeba nám to zas vysvětlí ten pán, co všechno ví a všude byl. 🙂

anonym

na bolaka uz jsme si tu jakztakz vsichni zvykli , ze na urcitou dobu zmizi .., tak ted uz i na cesilka !? :(
nejsou oni kamosi ? :) -iv-

Sůwa

Jestli on Česílko není Bolakův double profil ( někdo píše dubl, případně dabl ) 😁

johana 56

Jestli to není ten duo profil a jsou s bolakem kámoši,tak buďto se potkali u popelnic,nebo u nějakého jezírka společně lákají sličné děvy na barevné pentličky.
Třeba jim bude zima,nic neuloví a brzy se vrátí do tepla.

anonym

:) i tohle je mozny ..nad hajzlbabou ohrnovali nos , ale mladymi dusickami by urcite neopovrhli !! grrrr!

johana 56

Nebbude to tím,že ohrnují nos.Mladé dušičky snadno omámi pentleni, pěknými slovíčky a ty si hned tak nedovolí jim občas „vyčistit“ hlavu…

anonym

suwo.. :))
porad lepsi bolakovo ,nez nekoho jineho…, z toho by me totiz uz hrablo ! :)

pusinka50

Ale vždyť si ho můžeš přidat do kontaktů…

manon

pusinka50: Nemám ho zatím v kontaktech.

manon

iceT: :) Dík, beru to jako výraz toho, že Ti taky přijde divné, že už tady dlouho nebyl. Třeba ho něco naštvalo, třeba se zase vrátí…

annas

Myslela jsem rovněž na něho, protože jsem na jeho otázky často odpovídala. Naposled reagoval – viz odkaz.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-oddelit-zrno-od-plev#discussion

manon

annas: Díky za odkaz – teda jestli mne u něj něco nenapadlo, tak BAN – a z toho odkazu to už tak málem vypadá :(

manon

Dá se to někde zjistit?

annas

manon, deaktivovaný profil nemá, vyhledala ho. . Mně to připadá, jako by si sám dal BAN, aby přestal na Odpovědi chodit. Důvod neznám.

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/31060

manon

Jo, to je taky možné. Člověka tady občas leccos štve.