Alešek Fialů

Jak dlouho bolí ukousnutá tvář?

Nedávno jsem do tváře vpravo dole, trochu u dásně mi visela něco jako natrhnutá kůže tak jsem si ji vykousl. A asi před třemi dny se mi udělalo jako vystouplý, tak jsem si to prstem vydloubal a teď tam mám něco jako aft, ale mám tam trochu vykousnutou kůži na tváři. Bolí mi to už třetí den. Jak dlouho to může ještě bolet? A za jak dlouho mi ta bolest zmizí? Děkuji.
Myslím, že to mám trochu hluboký, takže to bude trvat trochu déle.
Aleš Fiala

Nejlepší odpověď
Drap

Ústa se hoj vevnitř poměrně rychle, Pokud nenastanou nějaké komplikace, tak cca za dva, tři dny by to mělo ustat. U každého to ale může být jinak.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Po každém jídle vypláchni ústa dobře odvarem z heřmánku (heřmánkovým čajem). Opatrně při čistěním zubů, nepoužívej moc agresivní zubní pastu (třeba s mentolem).
Jinak bolí to poměrně dlouho, ale postupně se to zahojí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.