Rokio

Jak dlouho Bin Ládin stráví v očistci než se dostane do nebe?

Peklo si podle mě nezaslouží. Jeho činy neomlouvám, ale tak zlý člověk to nebyl. Podle mě by stačilo tam pobýt 1.000 let a pak šup do nebe mezi andělíčky.

Odpovědi
EKSOT123

Jisté je, že byl hluchý k tichému Alláhovu hlasu (světlu, které osvěcuje každého člověka), takže se realizoval podle pravidel zděděných po předcích. Jestliže tedy neslyšel Alláhův hlas, ani další jeho skutky zřejmě nebyly příliš blízké Bohu, podobně jako u Mohameda. Přesto nejme schopni říct jestli se dostanou do nebe, nebo ne, ani do jaké míry jsou před Bohem dobří nebo špatní. Bez Alláhova milosrdenství se do nebe nedostane nikdo. Můžeš se za ně modlit o urychlení jejich propuštění z eventuálního pobytu v očistci. Ale pokud máš špetku Filipa, najdeš si vhodnější předměty modliteb.

elkon

Zase stejné kecy.

Filip84

Už zase kušníš!? 🙄 Ty fotku mých nohou nikdy neuvidíš! 😈👌