Jak definovat mimořádnou událost?

Dobrý večer,
ráda bych se Vás zeptala, co si myslíte o této definici, je přijatelná nebo nikoliv? Chybí ji něco? Děkuji
Mimořádná událost je neobvyklá událost či situace vzniklá na určitém místě a čase vlivem škodlivého působení sil a jevů, které jsou způsobeny lidskou činností nebo přírodními vlivy. Mimoto za mimořádnou událost se považuje také havárie, jež ohrožuje život, zdraví, majetek nebo životní prostředí a vyžaduje provedení záchranných a likvidačních prací.
Mimořádné události se člení na události přírodního a antropogenního charakteru (způsobené lidským činitelem), které se dělí do několika podskupin. Radiační havárie je mimořádnou událostí technogenního rázu, patřící do antropogenní mimořádné události.

Odpovědi
anonym

Apokalypsa jenom v krachu,je to vyhrocení.