Jak dalece často se vám stává, že zazvoní, zajódluje, zahraje váš telefon?

a někdo,samozřejmě že má sympatický hlas,se vám pokouší něco prodat,dělá průzkum,informuje vás o něčem převratném? A pod.
Vyslechnete ho? (ji?)
A!-----dáte na volajícího?

Nejlepší odpověď
led

„Prepáčte, pracujem, nemám čas…“
PS
predsa aj prezeranie odpovedi.cz je práca 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Omluvím se hned a řeknu -máte smůlu ,nemám o nic zájem a nenechám ho aby se námáhal mi cokoli vysvětlovat.

bestak

Když někdo takový zavolá a já se ohlásím jako: „Dobrý den, tady vyhlídkové lety vzducholodí“ anebo začnu mluvit rusky něco o mafii, každého najednou výzkum přejde 🙂

myšpulín

Nemám o nic zájem, takže u mě volající neuspěje a volá pak jiným, třeba zrovna právě vám.

HOMER

Tajná zbraň prodejců,je nachytat člověka bez obrany.Když zrovna něco dělám a nic takového nečekám,pak se zjeví :D
Dá se to přirovnat k nácviku střelby na pohyblivé terče,když se objeví lump je třeba ho sestřelit(v tomto případě to znamená rychle odmítnout),ale pokud je to stará bába beze zbraně(tedy dobrá nabídka,která se zrovna hodí),nesmíme ji odprásknout :D Bohužel,většinou je to lump,a k tomu Stará bába se zbraní :D