BugzyCZ

Jak chutná hadí maso ?

Nejlepší odpověď
Drap

Jako jemné kuře.

Další odpovědi
marci1

Chutná jako něco mezi pečeným kuřecím a uzeným úhořem.
http://cestova­ni.idnes.cz/ha­di-jezci-pavouci-ochutnavame-nejsilenejsi-jidla-sveta-p2w-/kolem-sveta.aspx?c=A091228­_113037_igsvet_tom

Lamalam

Ve Zlatovlásce říkali, že chutná jako ryba.

mosoj

Jak tak koukám po inetu tak musí být dobré. Ženám chutná.

Lorrien

No, opovažte se to zkoušet (:

zzzzz

☹ to bych nevyzkoušela. Jen pohled na hada je mi docela nepříjemný a vidět ho na talíři, no možná bych měla i infarkt 🙂DDD

arygnoc

zzzzz:

sssss,

a ešte keby proti vašej vidličke vastrčil ren svoj rozoklaný jazyk.

:P

hadi sú na dotyk celkom príjemní.

zzzzz

Nééééééééééééééé