Avatar uživatele
anonym

Může být ve špičce banánu jed z hada?

Odjakživa jím oloupané banány i se špičkou a dnes jsem se dozvěděl, že v ní může být jed od hada.

Opravdu se to stává a měl bych proto radši špičky banánů přestat jíst?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tesss

:D myslím že špičky banánů můžeš jíst s klidem i dále:) pochybuji že by se tam vyskytoval nějaký jed od hadů či jiné havěti:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Janulka

Jejda, tak to se musím smát, protože díky tvému dotazu jsem se na chvíli přenesla do dětství, kdy mě mamča nutila ulamovat si špičky banánů, protože v nich jsou prý nakladená vajíčka – a jestli hadů nebo nějakého hmyzu, to už fakt nevím:o) Chtěla bych tě ale uklidnit, že v banánech se obyčejně žádná tropická havěť neukrývá:o). To, co v nich najdeš, je řada nutričně významných látek. Takže s chutí do toho, půl je hotovo!:o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Netty

Taky jím odjakživa banány i se špičkama a ještě jsem na otravu neumřela,takže bych řekla,že se v banánech žádný jed nevyskytuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luciefie

jakékoliv spojení hada s banánem je jedna velká fáma, takže ne jed tam určitě není…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dewil

pověra, doporučuji podívat se na archivu čt1 na seriál Černá sanitka, je o městských legendách, jejich vzniku a tak, moc hezké a vyvrátí to spoustu zaručených zpráv o tom, jak známá mojí kamarádky atd…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Had je vybaven jedem proto aby se mohl bránit když je napaden, nebo aby usmrtil svoji případnou potravu.
Nemá vůbec žádný důvod líčit jed do banánu na nehodného člověka.

před 5097 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek