Jahoda

Jak chutná čáp s mákem?

Já jen, že ten seriál „Čápi s mákem“ má zvláštní název… Tak mě to napadlo.
Díky.

Odpovědi
anonym

mě napadají horší věci
ale ještě není po půlnoci
až bude
budete se bát,
že už půjdu spát

Miroslavst

Letí pták s ptákem,
potká čápa s mákem.
Proč máš v zobáku ten ranec,
až vyroste bude z něj kanec.

lensen

Myslím že celý pořad je zvláštní,proto mu vymysleli i zvláštní název,původně se to mělo jmenovat „kapr do dortu“,asi zřejmě proto,že tam vaří celebrity,které jsou svým způsobem jak to říct-svérázné 😁

hanny 2

Jen tak pro zajímavost – jako puberťáci jsme někdy na otázku „co jste měli k obědu“ odpovídali "čápa s mákem"a mysleli jsme si,že jsme vtipní.Takže pro mně to nebylo nic nového.