kacka2003

jak často zalévat kaktus? a jak moc?

nevím jak často a jak moc zalévat kaktus
předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
huxa

Pokud je to obyčejný kaktus (a né jiný sukulent nebo nějaká specialitka), zaléval jsem je od cca. března do listopadu jednou za týden-měsíc klasicky, jako normální rostliny-prolét půdu, ale ne, abys nechala hodně v misce pod květináčem.

Další odpovědi
marci1

Asi tak 1× týdně, mírně.
Zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-zalevat-kaktusy

Lamalam

Jaký kaktus a kdy? Každý druh má na zálivku jiné nároky a ty se ještě mění podle vegetačního období.

kesim

Já je mám venku a nezalévám je vůbec. A žijou. :)