Zlatý

Jak byste se zachovali (2)

Kdysi dávno jsem slyšel příhodu a o pánovi, který šel se synem pouštět takový ten dřevěný model letadla. Ten se jim ale po chvíli zamotal do stromu a přepadl přes zeď do nějakého areálu. Kluk začal brečet a tak táta řek že mu tam pro něj vleze. Když byl za zdí narazil cestou na pár divných lidí ale letadlo se mu najít nepodařilo. Ozvala se siréna a lidé v bílých pláštích začali nahánět zpátky do budovy. Když ten pán zjistil, že se nachází v areálu blázince, otočil se a honem zpátky přes zeď. Jeho pokusu o útěk si ale všimlo pár ošetřovatelů: "Tak pojď hochu, je čas vrátit se domů, vždyť víš že tam venku, to není pro tebe", snažili se ho uklidnit a chytili ho z obou stran za podpaždí. "Né, já tu jen hledám letadýlko" uváděl na pravou míru nejnovější přírůstek ústavu.
"Nojó, my víme, ty seš velkej pilot", povídá jeden z ošetřovatelů, "Tondo dej mu mesršmita". Tonda vytáhnul injekční stříkačku a píchnul chlapovi uklidňováka :)

Otázka zní: Jak byste se zachovali vy, kdybyste se omylem připletli mezi blázny?
Co byste řekli ošetřovatelům kteří by se vás snažili uklidnit injekcí a přikurtovat k posteli?
Myslíte že by vám uvěřili? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V takové situaci toho člověk moc nevymyslí, musí čekat až se na omyl přijde

Další odpovědi:

Zlatý

Ošetrovatelia nepočítajú s tým, že by im tam niekto dobrovoľne vliezol cez plot. Robia si svoju povinnosť, s nimi nemá význam sa o tom baviť. Dobrovoľne im tam predsa vlezie len blázon.
Pri počítaní ovečiek prídu na nezrovnalosť, ale dokázať, že tam nepatríte, môže len dokumentácia.
Ak by sa mi to stalo v mužskom blázninci, snáď by ten malý rozdiel pohlavia spoznali hneď. A keď nie,...
Ostáva už len trpezlivosť.
Podľa modifikovanej Hlavy XXII:
Ak blázon dokáže, že nie je blázon, nie je blázon. Ale blázon predsa nemôže dokázať, že nie je blázon...

Zlatý

urban legend

Bronzový

tohle je hezká pohádka ;)

ale stát se mi to doopravdy, tak bych asi vytáhla občanku - pochybuju, že chovanci ústavu mají doklady normálně u sebe

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.