Avatar uživatele
bolak

Jak byste se zachovali (2)

Kdysi dávno jsem slyšel příhodu a o pánovi, který šel se synem pouštět takový ten dřevěný model letadla. Ten se jim ale po chvíli zamotal do stromu a přepadl přes zeď do nějakého areálu. Kluk začal brečet a tak táta řek že mu tam pro něj vleze. Když byl za zdí narazil cestou na pár divných lidí ale letadlo se mu najít nepodařilo. Ozvala se siréna a lidé v bílých pláštích začali nahánět zpátky do budovy. Když ten pán zjistil, že se nachází v areálu blázince, otočil se a honem zpátky přes zeď. Jeho pokusu o útěk si ale všimlo pár ošetřovatelů: „Tak pojď hochu, je čas vrátit se domů, vždyť víš že tam venku, to není pro tebe“, snažili se ho uklidnit a chytili ho z obou stran za podpaždí. „Né, já tu jen hledám letadýlko“ uváděl na pravou míru nejnovější přírůstek ústavu.
„Nojó, my víme, ty seš velkej pilot“, povídá jeden z ošetřovatelů, „Tondo dej mu mesršmita“. Tonda vytáhnul injekční stříkačku a píchnul chlapovi uklidňováka :)

Otázka zní: Jak byste se zachovali vy, kdybyste se omylem připletli mezi blázny?
Co byste řekli ošetřovatelům kteří by se vás snažili uklidnit injekcí a přikurtovat k posteli?
Myslíte že by vám uvěřili? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, pokazdejinak před 4568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

V takové situaci toho člověk moc nevymyslí, musí čekat až se na omyl přijde

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ošetrovatelia nepočítajú s tým, že by im tam niekto dobrovoľne vliezol cez plot. Robia si svoju povinnosť, s nimi nemá význam sa o tom baviť. Dobrovoľne im tam predsa vlezie len blázon.
Pri počítaní ovečiek prídu na nezrovnalosť, ale dokázať, že tam nepatríte, môže len dokumentácia.
Ak by sa mi to stalo v mužskom blázninci, snáď by ten malý rozdiel pohlavia spoznali hneď. A keď nie,…
Ostáva už len trpezlivosť.
Podľa modifikovanej Hlavy XXII:
Ak blázon dokáže, že nie je blázon, nie je blázon. Ale blázon predsa nemôže dokázať, že nie je blázon…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

urban legend

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

tohle je hezká pohádka ;)

ale stát se mi to doopravdy, tak bych asi vytáhla občanku – pochybuju, že chovanci ústavu mají doklady normálně u sebe

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek