VaclavZeman

Jak byste reagovali, kdyby vam nekdo rekl, ze o vas chce natocit film?

Dekuju.

Nejlepší odpověď
led

Ďakujem, nemám záujem, príďte až tu nebudem..

Další odpovědi
Rocker

Zàleží na tom,zda by to byla komedie nebo životopisný😄

Ametyst

Reagovala bych špatně. V Americe by to byla scéna, kdy starší paní sahá u dveří po pušce. 🙂

Malvína

Že to není nic pro mě. Zaprvé jsem ve svém životě neučinila žádný významný objev, ani nenapsala dílo, hru, nebo nenapsala skladby. Zadruhé i kdyby, o pozornost takové hloubky nestojím a nestála bych. Pro mě takové věci nejsou 🙂

Drap

Nijak, nebyl by to můj problém a mě je úplně+ jedno, co si kdo točí.

Mravenec

Zajímalo by mě, co za to. Pak bychom se mohli domluvit.

Dekuju za nabidku.

Lotr2008

Nevím, koho by má osoba zajímala tak, aby o ní točil film. Hloupá otázka.

Darcy

kvalitných hororov nikdy nie je dosť 😂😂

zvonisek

Musela bych znát podmínky a žánr filmu. Třeba bych byla ráda.

Děkuji.

ecpedicelove

Já osobně bych reagovala pozitivně. Asi záleží co by to bylo. Ale ráda bych. Ne proto, že bych se chtěla zviditelnit, ale moc by mě to bavilo

VaclavZeman

Dekuju.

led

Tak a test národa je za nami. Štatisticky, ak vychádzame z odpovedí, aj keď väčšina nemá záujem, nejakú nádej máte… záleží od výšky honoráru 🎥🎬💸

VaclavZeman

Nerozumim. Dekuju.

led

Je to rovnaké ako odpovede na otázku, len jeden by v prípade zaujímavého honoráru mal záujem.
Priznávam, stretávam sa s takýmito otázkami, ale (vždy je nejaké ale), pokiaľ neinformujete (svoj objekt záujmu) o účele použitia záznamu, väčšina ľudí odmietne. Ale aspoň ste si spravili (možno nechtiac) test reakcií na vašu ponuku.