dust8

Jak byste prožili svůj život od začátku do konce pokud byste jasně věděli, že jste jediný žijící člověk na Zemi?

Jediný živý člověk na zemi jinak je vše tak jak je.
Máte vše k dispozici. Co s tím uděláte?

Všechno si však musíte zařídit sami. Nikdo vám nic neusnadní, nezařídí, neuvaří, neodveze vás, neodletí s vámi atd.. Byla by to zábava nebo zkouška ohněm?

Nejlepší odpověď
Drap

Taková situace nemůže nastat. Kdo by mi to řekl? A nekecal by? V takových věcech neni nikdy jistota. A kyby přece, tak bych žil asi stejně, nebo v rámci možností obdobně jako dnes.

Další odpovědi
Kepler

To je klasické téma na sci-fi a katastrofická témata. No co, pořád jsem ještě dost soběstačný a jinak bych parazitoval na zbytku světa. Nejvíc bych se bál, kdyby mi nějaký aliendrone zaklepal čímsi na dveře.

aliendrone

Ježiš – dotaz jak od Teleblbees! :D

Za ty cca 3 dny, než bych zdechl žízní (možná bych zráfoval i dřív na podchlazení) bych neudělal nic, co by stálo za řeč. Asi jako každý kojenec (když tedy od začátku). Silně pochybuji, že bych našel a poznal konzervu se Sunarem, natož abych ji otevřel – a to jsem ALIENDRONE, echtovní kosmickonordická krev, žádný pouliční výsmrk, který si troufale myslí, že bych u něj KLEPAL (když dobře ví, JAK otevírám dveře)!! ;) :D :D