Stříbrný

jak byste pomoci netu hledali zenu, o ktere vite nasledujici:

1) jakeho je pohlavi
2) barvu a delku vlasu - dlouhe zrzave
3) kde bydli - v brne
4) kterym trolejbusem a kdy jela - v den stavky po obede, nahradnim autobusem za trolejbus 31
5) odkud jela a kam - na zastavku spacilova
6) nema doma zadnou slivovici, pali se totiz az na zimu

je to dost udaju k tomu, abych nekoho takoveho po netu nasel?
Doplňuji:
butani:
ad 5) v brne jezdili misto busu DPMB pronajate busy soukromniku a ja byl jeden z nich prakticky nonstop na lince 31 .)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já tomu moc nerozumím, připadá mi, že děláš jakési samozřejmé dedukce, které mohou být klidně neplatné - čili že si pleteš pojmy s dojmy.

1) Pohlavím si nikdy nemůžeš být jist. Viděl's, že ju má? Neviděl. Může to tedy být klidně převlečený chlap.

2) Tahal jsi dotyčný objekt za vlasy? Že ne? Mohla to klidně být paruka.

3) To ses jí/ho ptal, kde bydlí? Pokud dedukuješ z toho, že se vyskytl(a) na území daného města, ještě tam nemusí bydlet.

4) V den stávky kolem poledne po Brně žádná MHD nejezdila. Po desáté hodině se všechno stahovalo do vozoven a vyjíždělo to ven zas kolem třinácté hodiny. Pravděpodobně sis tedy spletl den nebo čas.

5) Uvádíš, že víš odkud a kam jel(a), ale konkrétně udáváš pouze cíl cesty, nikoli start.

6) To je spekulace. I kdyby to sam(a) explicitně někomu říkala, je dost pravděpodobné, že lže, protože kdyby přiznala, že nějakou slivovici má, ten člověk po ji po ní (něm) chtěl.

Když to shrnu, tak vlastně hledáš osobu neznámého pohlaví, vzhledu a bydliště, která byla neznámého data a času viděna v Brně. Není známo ani to, zda dotyčný(á) má doma nějakou slivovici.

Nemáš šanci toho člověka najít.

:) :) :) :) :)

EDIT:
Ach jo, já jsem myslel, že tě odradím. :)

Ale myslím si, že jste jezdili jen na linkách, které normálně obsluhuje DPMB, ale vedou mimo Brno (v případě 31 Šlapanice).

Další odpovědi:

Zlatý

zkusit odhadnout věk a spolu s výše uvedeným to hodit do nějakých diskusních fór, kam choděj Brňáci - jestli ji někdo nezná. Ale asi bych v úspěch moc nedoufala...

Zlatý

Řekla bych,že pomocí netu ji nenajdeš.Nejlepší bude,když na ni zkusíš ve volných chvílích čekat na zastávce Spáčilova,jestli se někdy neobjeví.Taky tak na mě kdysi jeden známý čekal před obchodem,do kterého si myslel že chodím nakupovat a dočkal se!Tenkrát internet nebyl,tak mu nic jiného nezbylo.

Zkuste na zastavku , kde slecna vystupovala vylepit - do pruhlednych desek , aby nebyl polepeny sloup a dalo se to pak lehce odebrat - podobny popis , jaky jste nam dal sem a tel. cislo. Budou vam asi sice volat ruzne slecny i neslecny , ale pokud o slecnu stojite , tak by jste to mel podstoupit. Hodne stesti ! :-) Me v 99 uz nikdo nehleda , no ! :-(( -iv-

Zlatý

Za chybu se draze platí - příště si vem hned kontakt.
Mimochodem - pokud ti ho sama nenabídla hned, tak bych zašel do cukrárny a dal si rumovou pralinku pro zlepšení nálady a zahnání smutku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.