Ametyst

dobré (nevadí mi)

V pohodě.

Další odpovědi
Lotr2008

nic moc (něco se mi na tobě nelíbí)

Píšeš tady o sebevraždách, o stalkování, o tom, jestli jsi nebo nejsi nebezpečný, jestli si tenthle pedofil zaslouží vykastrovat atp., to nikoho nezajímá. Já to ignoruji, takže je mi to v zásadě jedno, ovšem když sem pak někdo přijde a uvidí tvoje dotazy, tak bych se ani nedivil, kdyby si to se založením účtu a pokládáním dotazů rozmyslel, což je potenciálně pro něj i pro nás škoda. Ten člověk si řekne, jetli tu není takových víc, ten web je divný. Já osobně bych takto asi přemýšlel a vybral bych si jiný web. Ale je možné, že jsou mé úvahy špatné. Nicméně o tom aspoň přemýšlej.

Savier

dobré (nevadí mi)

paul1

dobré (nevadí mi)

jirka F

dobré (nevadí mi)

Rocker

dobré (nevadí mi)

cappuccino

jiná odpověď

Proc bychom tady meli nekoho hodnotit? K cemu to bude? Kazdy jsme jiny a kazdy pusobime na okoli jinak!
Neni to tady psychologicka poradna, na to se musis obratit jinam.