Pájo

Jak byste definovali přispěvatele na odpovědi.cz? Jací vlastně jsou to lidé? ;)

Obecně, netahejte sem prosím osobní bojůvky! ;)

Jak byste nás zobecnili?

Zamyslete se třeba jako Jaroslav Foglar a napište to sem.
Nebojte se ani vizí… jak by podle vás měl vypadat ideální přispěvatel?

Doplňuji:
Ale já chci definici! A chci a chci a chci! :D :D :D …zbytečnýýý, zbytečnýýýý… úplně jsou výkruty (humor)
Ale teď vážně ;) chci prosím „zpověď až na morek“ :D
from everyone

Nejlepší odpověď
anonym

  1. Tazatelé
  2. Odpovídající
  3. Tazatelé i odpovídající
  4. Diskutéři
  5. Chataři
  6. Chalupáři
  7. Provokatéři
  8. Prudiči
  9. Zmizíci

10.Admini

Další odpovědi
iceT

Ochotní(všichni)
vstřícní(všichni)
chytří(už ne všichni)
ironičtí až jízliví(to už jsou výjimky)
Ideálními přispěvateli jsou vlastně téměř všichni,jelikož každý z nich rozumí jinému problému,každý z nich má životní zkušenosti,kterými může obdařit i zde,poradit,u­těšit,kouknout se na problém i z jiného úhlu.
Spíš jak by se měl prezentovat ideální tazatel-zeptat se,poděkovat,třeba i ohodnotit,ale poděkování stačí.Ne jak jsem tady četla včera---hele starej se o sebe,na tvůj názor se tě nikdo neptal.

badisko

jsme uzasni …nekteri vic nekteri min ..jako jedinec nezmuzeme mnoho ..avsak jako celek jsme jdena velka matka Tereza ktera pomaha lidem v nesnazich …teda ja ne vsak me znate …na blbou otazku blba odpoved a nekdy i ty dobre dokazu sprznit ..;-))…ale jinak nejspise tolerantni a vsestrane zalozeni ..kdyz mate tak dobrou rodinu jako teticku Wiki a strejcka Google…nemalou roli v tom hrajou nase zkusenosti a pristup k vecem jak na ne nahlizime …ikdyz se tady casto vedou spory tak stejne vlastne ve finale vsichni tahneme za jedem provaz ..tak heeej ru heeej rup..jenom nevim kdo je na druhe strane provazu asi ten MAZAL co obchazi okolo .

manon

Někteří zvídaví a poznáníchtiví, někteří líní a nevděční, někteří vstřícní, jiní méně, někteří veselí a pro každou špatnost a jiní trochu suchaři :), vejtahové i pohodáři, vzdělanci i méně vzdělaní, no co kus, to originál…

bolak

Vzhledem k tomu že krom barbakanovy blokace se admin prakticky neozývá, tak nejspíš „loď bez kormidelníka“.

Ale to jen kvůli tomu tvýmu doplnění, jinak by to samozřejmě bylo „Dr.Axl a kolektiv“. :)
Doplňuji:
Ale asi sem odpovídal trochu na něco jinýho viď? Ty si chtěl nějakou vlastnost, která by nás definovala, která by nás všechny spojovala jako celek, tak nad tím se budu muset zamyslet.

Prozatím jsem nás alespoň obecně pojmenoval.

Drap

Jedním slovem : různí
Nedá se všeobecně zobecnit. Různá je věková struktura, různé důvody proč sem docházejí. A jako v každé větší komunitě se najdou i rozdílné povahy.

led

„Ale já chci definici! A chci a chci a chci!“
A já odpovím! Odpovím! A chci a chci a chci!:

Jsou tady lidé,
živí lidé,
různí lidé,
taky se ptají,
taky odpovídají.
Toť vše…

Pájo

ano, bolaku, mířit k jádru všehomíra zde na odpovědi.cz
mířit k vlastní podstatě, ba ještě daleko za ni!
… a těžit jednu niterní myšlenku za druhou …

bolak

Tak v tom případě ještě „nechápaví“ a „odpovídající na něco jiného“.

Pájo

Nebojte se o mé zdraví, všechno je to jenom sranda.
A té je tak málo.

manon

Nebojíme :) Klidně si dupni, jinak se nic kloudného nedozvíš :)

bolak

Pájo: A chceš to jedním slovem, jak to odpověděl Drap? Tak pak bych řekl „ochotní“. A na druhým místě pak „s mořem volnýho času“. :)

Pájo

drap… málo
chci víc!

Pájo

a nešetřit chválou o naší jedinečnosti, síle a budoucnosti..

bolak

„elita českého národa“? „poslední svého druhu“?

Pájo

a je to tak dobře?

Pájo

a kde budou viset mosazné a bronzové pamětní desky s našimi nicky? a kdy?

kapka

Jednu jsem pro Vás vlastnoručně vyrobila, koukněte http://i47.ti­nypic.com/b9ev04­.jpg
Chce ještě někdo? 😁

Pájo

Děkuji moc.

badisko

ja se taky hlasiiim prosiiim …;-))))

kapka

badisko, Vám jsem to dala zarámovat do zlatého rámu a už mi to visí v obýváku. 🙂
Dalším už zvedám ego jen za poplatek 99,90 Kč/kus 🙂
http://i50.ti­nypic.com/nyil1y­.jpg

badisko

dekuju jeste jednou

anonym

Dobře, kapka! Šikulka! Chci, chci, chci to taky, prosím v bronzu ať to vypadá jako zlaté! Díky! :))

kapka

Bohemico, máte to mít, chvíli to trvalo, to víte, výroba je náročná… 🙂 http://i50.ti­nypic.com/r8gfn9­.jpg

anonym

kapka, móóóc děkuji ! Určitě budou pamětní :))

iceT

Já bych taky jednu prosila,prosí­íííím,děkujíí­ííí

kapka

Řekla jsem, že další už bude za poplatek, ale u Vás to nebude problém, když máte vlastní tvrdou měnu. 🙂
http://i48.ti­nypic.com/2rrv1o1­.jpg

iceT

Jóóó,tak to je machrovinka,děkuju moc…