BTess

Jak by se mělo pečovat o úl během celého roku?

Nejlepší odpověď
Drap

Možnosti těchto stránek svou kapacitou nestačí na takto položenou otázku. Doporučuji projít si odkazy na internetu a zakoupit odbornou literaturu.

Další odpovědi
Mapel

To není jednoduchá otázka. To je na celou knížku. Musíš si vybrat typ úlu. Pak ho naimpregnovat parafínem. K tomu jsou velké vany a hodně peněz. Pak vyrobit rámečky. Vybrat včelstvo a nasadit matku. Sledovat život včel a výměl posílat na rozbory ohledně nemoci včel. Umět je přikrmovat a včas odebrat ned, než ho sami začnou odvíčkovávat a tudíž dostatek peněz na cukr. Umět zazimovat úl a zabránit parazitů, aby nepřišly na návštěvu. Za těmito pár větama je hodně práce a pro začátek taky dost velká investice peněz.

beer

Vše máš zde, měsíc po měsíci http://uspesnyv­celar.webnode­.cz/clanky/vce­laruv-rok/ a najdeš i více.

bolak

Každý den pořádně umejvat, ty zvíře.
Doplňuji:
Pardon, já to blbě přečet, já myslel že to patří do zdraví a teď koukám že to je úl, takže skutečně o zvířatech.