Bronzový

Jak by jste reagovali tady,na zpoved vraha?

Doplňuji:
Citlive tema----------?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já jednoho znám osobně a mohu říct,že je to zlatej člověk.
Teď se namítne-ale on zabil,je to vrah-ano to je,ale neměli bychom hned někoho soudit,když neznáme okolnosti.On si svůj čin odpykal,a stejně bude trpět do konce života,protože svého syna odmala neviděl.A nejspíš neuvidí.
Můžete mě tady ukamenovat,ale myslím si,že každý z nás je schopen vzít druhému život.Teď nemám na mysli úkladný úmysl,kdy se potencionální vrah rozhodne,že zbaví jiného člověka života.
Mám na mysli situaci,kdy se člověku zatmí před očima,pokud je vyprovokovaný nebo chrání svoje blízké.Samozřejmě to taky nikoho neomlouvá.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejspíš tím, že se mu nikdy úplně neuleví, dokud se nepůjde udat na policii.

Bronzový

Tak to záleží na situaci.

Diskuze k otázce

Zlatý

iceT

To je v pořádku,víte každý jsme nějaký a žádný nesjme dokonalý.
Ten pán co jsem o něm psala-jeho příběh byl popsaný i novinách a je to už strašně dávno.Co jsem pochopila,většina jeho přátel se k němu neotočila zády, pro to co udělal,v zaměstnání pro něj pořád bylo místo,a každý kdo znal,ho podržel a nikdo ho neodsoudil.
Illines,jste li terčem,braňte se,držím pěsti.

Zlatý

iceT

To je v pořádku,víte každý jsme nějaký a žádný nesjme dokonalý.
Ten pán co jsem o něm psala-jeho příběh byl popsaný i novinách a je to už strašně dávno.Co jsem pochopila,většina jeho přátel se k němu neotočila zády, pro to co udělal,v zaměstnání pro něj pořád bylo místo,a každý kdo znal,ho podržel a nikdo ho neodsoudil.
Illines,jste li terčem,braňte se,držím pěsti.

Bronzový

Illines

to Ice T-dekuji branim se uz 40 let a uspesne.Beru lidi takove jake jsou,ale pak kdyz je vytridim,zjistuji,ze spatna jsem ja.Zajimave tema,ale k zapomeni.Holt je to tak. Dekuji ti iceT,ze jsm mohla rict svuj nazor.

Bronzový

Illines

iceT-ja nikoho nikdy neodsuzuji,ale prave jsem vetsinou tercem a to tim ,ze vidim vsechno jinak.Jsem rebelka-carodejka a lide me nechapou.Ale ja lidi pochopim/zajimave/ze?

Bronzový

Illines

Quentosi,od kdy delas Scrable?Me to moc zajima.

Zlatý

quentos

od té doby, co existuje česká verze, tedy od r. 1994 :{)> závodně pak od r. 2007.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.