lilibou

Jak by jste přeložili…

Až jednou budeš chtít podívat se na nebe, zavoláš mi a já ti pomohu.
Doplňuji:
do angličtiny:)

Nejlepší odpověď
Ella

strýček google:
One day, you may want to look at the sky, call me and I'll help you

Já bych to přeložila takhle:
Someday, when you want to look at the sky, call me and I'll help you

nebo ještě místo someday bych použila once

Další odpovědi
quentos

When you want to have a look at the sky one day, you will call me and I will help you.

Je to taková hodně šroubovaná věta vytržená z kontextu – nebo je zadaná jen tak samostatně na překlad? Háček je jen v tom „when“ ve smyslu „až“, po němž se nedává „will“