kiky97

Jak bude vypadat ČR v roce 2050?

Jak bude ČR vypadat v roce 2050? Zajímá mě váš názor, jaké zde bude politické zřízení , jak budou vypadat hranice atd.

Odpovědi
www

Hranice se podle mého názoru nijak nezmění, politická situace snad jen více vpravo.
Co se ale změní výrazně soudím, že zemědělská plocha. Pokud to půjde tímto tempem, budeme mít více betonu, skladů ap. na úkor polí, luk i lesů. Naštěstí se toho s největší pravděpodobností nedožiji 🙂

Mirdas

Smutné období Českého národa bude vypadat asi takto:

Obyvatelstvo bude převážně složené z Rómské a Asijské populace, zbytek Čechů bude mít své sídliště v Plzni.
Úřední řeč Ruština a Carem všemy povině milován a všudepřítomní syn Putina.
Internet kvůli provokacím ze zlého západu bude samozřejmě zakázán a o informace se postarají televize, rozhlas a i tisk z Kremlu.

scratcher92

Já si myslím, že není na co se těšit. Čechů bude málo a všude kolem budou Cikáni a Vietnamci. Hranice budou buď vypadat stejně, nebo se Česko rozdělí na Čechy a Moravu a nebo žádný nebudou, protože si nás přisvojí EU nebo USA :)

mandat

Bude tu šaría.

Jarosllav

Čr v roce 2050 bude vypadat takto Čr bude mít 55 000 000 milionu obyvatel. Úřední jazyk . cena rohlíku 33,90 Kč ve slevě . Hlavní město Berlín . .