Yvetta.B

Jak bude pro mě probíhat předání maturit. vysvědčení, když jsem neprospěla? (neudělala jsem pís. zkoušku z matiky)

Musím se dostavit na předání maturitního vysvědčení, když jsem neprospěla? Jak bude pro mě předání probíhat? (neudělala jsem písemnou zkoušku z matiky)

Nejlepší odpověď
annas

Když jste u maturity neprospěla, nebude se vás předání vysvědčení týkat. Záleží také na tom, zda úspěšní maturanti obdrží vysvědčení ve škole či předání proběhne jako slavnostní akt třeba na radnici, kde se mohou zúčastnit i diváci. Poraďte se s bývalou třídní (třdíním).

Další odpovědi
jpau

Alespoň v roce 10/11 to bylo tak, že jsi normálně přišla na předání a místo vysvědčení jsi dostala ten papír ze státní maturity, kde byl normálně rateing v % a to, zda-li jsi to dala nebo ne. Pokud ne, tak to tam bylo napsaný. Ty jsi si to vzala a šla jsi někam na opravu (- ten papír na to NEpotřebuješ). V principu si myslím, že tam nemusíš.

Yvetta.B

Třídní mi odepsala, že se budou předávat i maturit. protokoly a ty včetně s maturit. vysvědčením se musí podepsat, (s tím jsem se ještě nesetkala) takže nakonec se asi budu muset dostavit. A vysvědčení se předává ve škole. Existují náhradní termíny vyzvednutí (podepsání) vysvědčení, nebo se musíme na termínu domluvit?

annas

NIc už neztratíte. Běžte do školy. Uvidíte, o co půjde.