Jak bude pro mě probíhat předání maturit. vysvědčení, když jsem neprospěla? (neudělala jsem pís. zkoušku z matiky)

Musím se dostavit na předání maturitního vysvědčení, když jsem neprospěla? Jak bude pro mě předání probíhat? (neudělala jsem písemnou zkoušku z matiky)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když jste u maturity neprospěla, nebude se vás předání vysvědčení týkat. Záleží také na tom, zda úspěšní maturanti obdrží vysvědčení ve škole či předání proběhne jako slavnostní akt třeba na radnici, kde se mohou zúčastnit i diváci. Poraďte se s bývalou třídní (třdíním).

Další odpovědi:

Bronzový

Alespoň v roce 10/11 to bylo tak, že jsi normálně přišla na předání a místo vysvědčení jsi dostala ten papír ze státní maturity, kde byl normálně rateing v % a to, zda-li jsi to dala nebo ne. Pokud ne, tak to tam bylo napsaný. Ty jsi si to vzala a šla jsi někam na opravu (- ten papír na to NEpotřebuješ). V principu si myslím, že tam nemusíš.

Diskuze k otázce

Yvetta.B

Třídní mi odepsala, že se budou předávat i maturit. protokoly a ty včetně s maturit. vysvědčením se musí podepsat, (s tím jsem se ještě nesetkala) takže nakonec se asi budu muset dostavit. A vysvědčení se předává ve škole. Existují náhradní termíny vyzvednutí (podepsání) vysvědčení, nebo se musíme na termínu domluvit?

Zlatý

annas

NIc už neztratíte. Běžte do školy. Uvidíte, o co půjde.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.