Jaro500

Jak bezdrátově zobrazit fotografii (video) z mob. telefonu REDMI NOTE 7 na tel. Panasonic TX-L47ET60E s VIERA?

Odpovědi
Midoc

Poslat tam MMS zprávu , jako přílohu.

aliendrone

Nejsem obeznámen s tech. specifikacemi zařízení, takže obecně:

  1. nejjednodušší je použítí funkce „mirroring“ (pokud je dostupná), kdy TV funguje jako dodatečný externí zobrazovač (tedy to, co máš na displeji mobilu se ti zároveň zobrazuje na TV)
  2. DLNA – trošku „opich“, navíc jsi závislý na SW výbavě TV (např. omezení typů souborů – ne vše co máš v PC/mobilu jsou TV playery schopny zobrazit)

Obojí je podmíněno schopností obou zařízení (musí tyhle fígle podporovat).

  1. Pokud nejsou tyto funkce dostupné (tedy některé/obě zařízení jím není vybaveno), vždy je možnost „externí výpomoci“ a to pomocí zařízení jako je Chromecast nebo Miracast. S nimi dostaneš na obrazovku TV to co máš v mobilu i u úplně nejblbějších TV bez „lepší“ výbavy, stačí jen, aby TV měla HDMI port.

Konkrétní postup hledej na specializovaných webech pro daná zařízení (netová fóra prodůktů, manuál/stránky výrobce atd.)