Pokročilý

Jací jsou podle Vás Vodnáři?

Znáte někoho z okolí v tomto znamení? Jaký je?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Měla jsem kamaráda vodnáře, výborný muzikant, odlišoval se úplně ve všem, mohl by vytvořit vlastní kulturu kdyby mu někdo rozuměl a přidal se. Byl takový strom v poušti, v 19 si založil kapelu (Originální pražský synkopický orchestr - pokud to někomu něco říká) mluvím o něm v minulém čase protože někam zapadl když ho kapela opustila, hold měl ideály a oni chtěli vydělávat.
Syna mám také vodnáře a také je dost svérázný, oba pijí mléko :-) potřebují aby je okolí bralo takové jací jsou a nesvazovali svými představami, ale pokud to někdo dělá tak se stejně rozhodují podle sebe. Jejich vlastnosti se mi líbí, jejich schopnosti přesahují mé chápání...obdivuhodné :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Znám jich několik, ale každý jiný. Zajímavé je ,že by měli mít rádi vodu, a přitom pijí pivo.

Zlatý

Vodnářka je moje 5-tiletá vnučka.Je to svéhlavička,všechno co se po ní chce sice udělá,ale až chce ona.Pořád diskutuje a je strašně důležitá,zkrátka takovej chytrolín!Žije si na svým obláčku a ostatní má "na háku".

Petře, to je hezký dotaz. Aspoň zjistím, jak na tom jsem.

Zlatý

Drape, já jsem taky vodnář, ale raději dobré vínko, než pivo. Někdy po obědě 3 dcl, vyjímečně v létě na kole i 3 3 dcl :-).

Zlatý

Jasně, že jsou každý jiný. Záleží na tom, ve kterém období se který narodil a také jací byli rodiče atd atd.

Zlatý

.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.