Zlatý

Já myslím, že je to pravda. Co vy na to?

Podle Hawkinga by měli být lidé zticha a věřit, že si jich mimozemšťané nevšimnou. V opačném případě hrozí, že přiletí, vyčerpají veškeré pozemské zdroje a zase zmizí v hlubokém vesmíru.
Celý článek: http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já myslím, že to s těmi mimozemšťany obecně nebude tak horké.

Další odpovědi:

Takových úvah bylo....Trochu to připomíná zaručený konec světa-kdy to má zase být? Někdy ve 12.roce n.l.? Tak máme dělat,že nejsme? Kromě jiných znaků života tady- jak by chtěl p.H. eliminovat neuvěřitelné množství energie(na PLANETU naší velikosti),kterou Země vyzářila,vyzařuje a ve stále větším množství vyzařovat bude? TV a radiové signály vydáváme (elektromagn.vlny)jako slunce.Musíme svítit jako maják.Toho by si prostě musel všimnout i Vesmírný Idiot.Krom toho-jsme si jisti,že už tady dávno nejsou?

Bronzový

No já bych je taky moc nedráždila,už tak jich je tady mezi náma dost.

Zlatý

V žádném případě nemohu a nechci s panem Hawkingem polemizovat, ale jeho názor mě hodně překvapil. Především proto, že naše planeta hlavně kvůli televiznímu vysílání září v tomto spektru více než Slunce, což musí zaujmout každého pozorovatele, dnes už ze vzdálenosti asi 70-ti světelných let. Pokud existují civilizace vyspělejší o stovky až tisíce let, určitě o nás dávno vědí. A k tomu, že se s námi zatím nekontaktují, mají svoje důvody. Podle mého názoru je prostě až tak nezajímáme a nebo jen podobně jako každý s nás kouká na mraveniště nebo pulce v tůni. Ve střehu by lidstvo mělo být spíše samo přes sebou.

Zlatý

Myslím si že pan Hawking je kapacita a že ví co říká.

Zlatý

Dle me pan Hawking myslel ET,kteří o nas jeste nevedi.Nebudme naivni, nejsme zdaleka tak"neviditelní" , jsme pro ostatni "novy druh" urceny zatim ke zkoumani.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2732
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.