Heřman

Internet na doma – jakým způsobem jste připojeni k internetu

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

LAN

Nechápu, že se tazaatel nepodívá do modré lišty. Vymýšlejte originálnější otázky, ať se dovíme něco víc…

Čekám, až admini zavedou nový program …
V tomto případě jistě neplatí, že opakování je matka moudrosti ..

Další odpovědi
anonym

LAN a WIFI

Už se ptali jiní, dokonce už skoro před 2 roky.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pripojeni-k-internetu-2

kenyrts

LAN

optika-20MB-200Kč

briketka10

WIFI

a moc mi to nefachčí už se těším na káblík !!!

Michal Kole

LAN

O2 ADSL 8 M, ale běží to sotva na polovině

anonym

WIFI

Zaškrtl jsem nějakou odpověď (protože mě to nepustilo dál), ale já tomu moc nerozumím, zařizoval to syn (ale už se odstěhoval před několika lety a já jsem to po něm převzal) se svými kamarády.Jeden z kamarádů, který bydlí na nejvyšším bodě u nás na vesnici, má velkou anténu a dalších šest lidí od něj na malých anténách přebírá signál.
Sice je internet tímto omezen na počet stahovaných MB a také když jsou všichni připojení, tak to stahuje pomalu, ale pro mou potřebu to stačí.A ještě na druhou stranu, celkově platím za net 250Kč měsíčně, takže je to poměrně laciné oproti jiným uživatelům s rychlejším připojením.

Natee

WIFI

Už dlouho a jsem spokojená =)

tom004

LAN a WIFI