Pavel1212

Připojení k internetu

Jaké máte připojení k internetu?

Nejlepší odpověď
kropitko

používám telefon jako modem,mě to stačí. Horší je to,když chci něco stáhnout. Platím 150,–kč

Další odpovědi
Jahoda

Já mám internet od firmy Internet Expert s.r.o.

Viz.odkaz.

Zdroj: http://www.af­x.cz/index.htm

panenka

Mám připojení od OXIDU.

Miroslavst

Já jsem začínal s ufonem. Dostal jsem velkou krabici s anténou a bylo to hrozný!! Nejraději bych vystřelil toho ufona zpět do kosmu.
Následně mi nabídli usb modem, sice byl lepší, ale při jakékoli činnosti na netu jsem zestárnul o několik let, než jsem provedl potřebné. Stahování? Hrůza!
Už jsem byl rozhodnutý, že jak vyprší smlouva, odejdu. Ukecali mě a já mám nyní 3G mobilní internet. To už je jiný kafe.
Tolik tedy z mého příběhu o připojení.

rynek878

vynikající-Rio media 16Mb/sec,optika 440Kč/měsíc

gnr54

Ufon a je děsnej.

roxy52

Taky Ufona a byl to děs.Díky stránkám -ODPOVĚDI a jejich radám,mám stále Ufona ale změněný na 3G mobilní internet 2010.A je to super.

Lucimia

Netbox. 🙂

zdeny

V dnešní době už O2 poskytuje za 400 kč internet 8MG bez pevné linky , myslím že je to SUPER