Vasilcz

Instalace Win a Modrá smrt

Zdravím mám problém. Při zapnutí PC mi to vyhodí hlášku že instalace Windows nemohla být dokončena, kvůli ukončení instalace. Ale když tam vložím CD s Win a snažím se to přeinstalovat, všechno probíhá v klidu až do dokončování instalace, kde mi vyskočí modrá smrt a PC se restartuje. Nevíte co s tím? Díky předem .. (Windows Vista SP1)

Odpovědi
anonym

Mohl byste hard disk nechat projít kontrolou a opravou příkazem v CMD chkdsk /r nebo /f. To by se žilo, nebo před instalací oddělat pryč hardwer který oddělat jde? Ze začátku bych resetoval bios. To proto, že tady nevím, co s počítačem děláte. Ale dodělává hard disk, to bude ono.